top of page

PSİKEDU EKIBI

Her Zaman Sevgiyle

PSİKEDU ekibini yakından tanıyın. Kurulduğumuz 2012 yılından beri sunduğumuz danışmanlık, eğitim hizmetleri ile ün kazandık. Her başarılı atılımın arkasında kendini bu başarıya adamış özel insanlardan oluşan yetenekli bir ekip vardır. Ekibimiz hakkında yazdıklarımızı okuyun ve sorularınız varsa çekinmeden iletişime geçin.

IMG_4838_edited.jpg

Kurucu, Psikolog, Aile Danışmanı

Rümeysa YILMAZ kurulduğumuz günden bu yana PSİKEDU ekibinin ayrılmaz bir parçası oldu.

2012 yılında NewYork Alfred University Psychology bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi alanında yaptı. Çalışma alanı yoğunluklu olarak çocuk ve Ergen Psikolojisi üzerinedir.

Yüksek Lisans çalışmasını ‘Çocuk Resimlerinde Aile İlişkilerinin Analizi’ üzerine yazmıştır.

Bir çok sosyal sorumluluk projesinin yönetiminde bulunmuş ve farklı kurumlarda psikolojik danışmanlık ve aile danışmanlığı yapmıştır.

PSIKOLOG NIMETULLAH ÇAKANER

Kurucu, Psikolog

Nimetullah Çakaner farklı şirketlerde hızla yükselen bir kariyerin ardından PSİKEDU ekibine katılmayı seçti. Sonuç odaklı ve motivasyonu yüksek bir iş ortağımız olarak bu noktaya gelmemizde yadsınamaz katkılar yaptı.

3f9264a1-dea2-4b1f-8501-5ca216221a0f.jpg
IMG_1996.JPG

UZM. AILE DANIŞMANI MELIKE COŞKUN

Kurucu, Aile Danışmanı

Melike Coşkun, PSİKEDU bünyesine katıldığından beri, başarımıza katkılarıyla önemli rol oynadı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Stajlarını Maltepe Belediyesinde gerçekleştirerek çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 
2017 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Yüksek Lisans programına başladı. Tezinde, Cinsel Mitler ve Evlilik Doyumu İlişkisi konularına odaklandı.

Ekibimizden birine soru sormak ister misiniz? Bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page