top of page

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

ÖRGÜN EĞİTİME EN YAKIN SİSTEM: SÜPERVİZYON DESTEKLİ ONLİNE

01

EĞİTİM RANDEVUSU OLUŞTUR

Dilediğin eğitimimize randevu oluşturarak sistemimize ilk adımını atmış olursun. Ödeme yöntemi sen randevu oluşturur oluşturmaz mailine gönderilir. Dilediğinde ödemeyi gerçekleştirebilirsin. Ödeme gerçekleşir gerçekleşmez tarafımıza bilgilendirme gelir ve eğitimini başlatırız. Eğitim için bir süre kısıtlaması koymayız. Sen istediğin saatte istediğin sürede eğitimi tamamlayabilirsin.

02

EĞİTİMCİMİZLE İLETİŞİME GEÇ

Eğitimin tarafımızca başlatılınca eğitimcimiz hemen seninle iletişime geçer. Eğitim boyunca yanında olmayı sürdürür. Eğitim videolarımızı sistemimizden izlerken ve materyallerini bilgisayarına indirirken, aklına takılan her soruyu, eğitimde anlaşılmayan kısımları senin için yanıtlar. Böylece örgün eğitimi senin evine dilediğin saatte getirmiş oluruz.

03

EĞİTİMİ TAMAMLA

Eğitim videolarını izlemeyi bitirip tüm aklına takılan sorularını sorduktan sonra eğitimcimize eğitimini tamamladığını söylediğin anda arkadaşlarımız senin için sertifikanı hazırlmaya başlar. En geç iki iş günü içerisinde sertifikanı mailine e imzalı onaylı şekilde göndeririz. Endişen olmasın e sertifika ile basılı sertifika arasında geçerlilik açısından hiç bir fark yoktur. Eğitimin ardından uygulamaya geçtiğinde yine senin yanında olacağız. Süpervizyon desteğimizin bir sınırı yok ve seni sistemden çıkarmıyoruz. Dilediğinde tekrar girip eğitimlerimizi izleyebilirsin.

bottom of page