top of page
Üniversite öğrencisi

Üniversite Temsilciliği Nedir?

NEDİR

PSİKEDU PSİKOLOJİ’nin üniversite öğrencileri odaklı tüm proje ve faaliyetlerine katkıda bulunmak üzere her üniversiteden bir temsilciden oluşan, ekip ruhunu ve gönüllülüğü esas alan etkileşim odaklı bir projedir. Üniversite temsilcisi PSİKEDU PSİKOLOJİ’nin kampüsteki yüzüdür. Üniversite temsilcileri; hem organizasyon (zirve / etkinlik /eğitim) hem de tanıtım – duyurum faaliyetlerine katkıda bulunurlar.

ÜNİVERSİTE
TEMSİLCİSİ

En önemlisi de üniversite temsilcileri, profesyonel iş ekosisteminin içerisine bu şekilde giriş yaparak kariyer yolculuklarına erken başlamış olurlar.

Özetle, PSİKEDU PSİKOLOJİ Üniversite Temsilciliği, bir üniversite öğrencisinin CV’sinde artı değer olarak daima yer alır.

NE KAZANIR

Kendini geliştirir ve Kariyerine yön verir

Düzenlenilen etkinliklerde etkin rol oynayarak kendi kariyer ve mesleki gelişimine destek olur.

Ücretsiz eğitim ve etkinliklere katılma hakkı elde eder.

 Sosyal sermayesini genişletir ve network oluşturur.

PSİKEDU PSİKOLOJİ Ekibinin bir parçası olur.

ª Eğitim bursu ve ek kazanç sağlama imkanı kazanabilir.

NE YAPAR?

ª PSİKEDU PSİKOLOJİni üniversitesinde tanıtır.

ª Gerçekleştirilecek olan etkinliklerin tanıtımını yapar ve etkinliğe sağlanacak katılımın artırılmasını sağlar.

ª Kampüsteki fikir, öneri ve istekleri, öğrenci odaklı çalışmalarını  genişletebilmesi ve daha çok öğrenciye fayda sağlayabilmesi için PSİKEDU PSİKOLOJİne iletir.

ª PSİKEDU PSİKOLOJİ ile kampüsün iletişim kanalını oluşturur.

ª Yeni oluşturulan projelerde aktif rol alır.

Üniversite Temsilciliği Başvuru

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

BAŞVURU ŞARTLARI

ª Üniversite öğrencisi olmak

Üniversite Temsilciliği başvurusu yapabilmek için üniversite öğrencisi olmanız gerekmektedir. Önlisans, lisans veya lisansüstü (yüksek lisans, doktora) öğrencisi olmanız fark oluşturmaz. Aktif bir üniversite öğrencisi olmanız yeterlidir.

ª Sosyal medyayı kullanıyor olmak

PSİKEDU PSİKOLOJİ, teknolojinin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahiptir. Dolayısıyla PSİKEDU PSİKOLOJİ'yi üniversitesinde temsil edecek olan temsilcilerin sosyal ağları aktif biçimde kullanıyor olması gerekmektedir. Üniversite öğrencileri odağında gerçekleştirilen proje, etkinlik ve eğitimlerin daha geniş bir kitleye duyurulması için üniversite temsilcilerinin aktif biçimde sosyal medyayı kullanıyor olması gerekmektedir.

ª Ekip çalışmasına uyumlu olmak

ª Sorumluluk sahibi olmak

iPhone
bottom of page